HAKKıNDA

Fujian uanwei wei uto arts arts arts o. o., 1985 td 1985 yılında kurulmuş ve Quanzhou City, Fujian Province bulunmaktadır. The firmamızın kat alanı 40.000 metrekareden fazladır. We yaklaşık 200 üretim personeli, 40 yönetim kadrosu var. Our ana ürünleri kral pin kiti, bahar pin, diferansiyel örümcek kiti, diferansiyel durumda, kelepçe seti ve özelleştirilmiş ürünlerdir. Our fabrika gelişmiş üretim ekipmanları ve yetenekli ön hat çalışanları vardır. We profesyonel bir R & D ekibi var. We çizimlere veya örneklere göre tasarlayabilir ve üretebilir. O D M ve O orders orders siparişleri bekliyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı birinci sınıf dövme ekipmanlarında Bring, iç ve dış Cgrinding grinding taşlama makinesi, torna ve freze lathe lathe lathe torna, fırınlar ağı ve üç eksenli ve dört eksenli Cmachining işleme merkezleri vb. 400'den fazla set ekipman ve gelişmiş üretim hattı. Şirketin gelişmesinin, ürünlerin inovasyonuna ve kalitesine bağlı olduğunu belirten K, uluslararası kalite yönetim sisteminin gereksinimlerini karşılamak için bir kalite yönetim sistemi kurduk. We, IA16916949: 2016 kalite güvence sistemi altında yönetim sistemi tarafından sertifikalandırılmıştır. Uspirit “Champion Quality, Craftsman Spirit” ruhu, ürünlerimiz artık büyüyen dünya pazarına ihraç edilmekte ve hem yurt dışında hem de yurt içinde büyük bir üne sahiptir. Providing müşteriler için mükemmel hizmet ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak bizim ebedi peşinde! We içtenlikle şirketimizi ziyaret etmek ve uzun vadeli karşılıklı yararlar temelinde bizimle işbirliği yapmak için dünyanın her yerinden arkadaşlar edilir. We ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz. Thanks.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

GUof of of EI rand rand rand rand Packing

GUof of of EI rand rand rand rand Packing


Exhibition | Autoka Shanghai ay irst Day

Autoutoka Shanghai, Asia'nın en büyük otomobil parçaları, bakım, test, teşhis ekipmanları ve oto aksesuarları sergisidir. The 15 thAutoka ka Shanghai, 28, November, 2018 tarihinde ulusal kongre ve sergi merkezinde (Shanhan, China) düzenlenmiştir!


Differential ow diferansiyel örümcek dişli seti çalışıyor

Diferansiyel örümcek dişli kitinin tasarım ve çalışma prensibi, ilk bakışta anlaşılması kolay değildir. To ana soru böyle bir dişli düzenlemesi ile nasıl ortaya çıkacağıdır.


Diferansiyel örümcek kitini ayarlamak ve korumak için How

Differential he diferansiyel örümcek kiti, temel olarak tekerleklerin farklı hızlarda dönmesini sağlayan basit bir görev yapan oldukça karmaşık bir mekanizmadır.


What yaprak yay kelepçe pin avantajları vardır

The yaprak yay kelepçe pimi küçük bir yüzen alana sahiptir ve ön alanın orta çeneleri arasındaki mesafe, küçük çenelerin gereksinimlerini karşılayan SKdraçizim ve presleme sisteminden 4 mm ila 5 mm daha kısadır.


Kaliteli burulma kauçuk çekirdek Unique dengeleme fonksiyonu

The kalite burulma kauçuk çekirdek bugün size tanıtacak çok önemli bir oto parçası., aşağıdaki kaliteli burulma kauçuk çekirdek üreticileri daha fazla ürün bilgisi anlamak için hepimizi alacak.


Auto Aftermarket Guangzhou 2018-Fujian uanwei wei uto arts arts booth booth booth booth booth. 4c31

Auto Aftermarket Guangzhou 2018 Guangzhou Poly ororld Trade enter enter Expo (China) 3th, Sep,2018-5th, Sep,2018.


2017-2018 yıllık German ISannual/T16916949 sistem belgesi gözden geçirme

We, 2017-2018 yıllık German IO O/T16916949 sistem sertifikasyonunu 15, January, 2018 ve 17 January, 2018'den geçti.


daha fazla göster